Uwaga!Powyższa strona może zawierać treści erotyczne, wulgarne lub obraźliwe, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś osobą pełnoletnią i chcesz świadomie i dobrowolnie zapoznać się z treścią powyższej strony?
    Nie     - wybór tej opcji spowoduje opuszczenie strony.

Tak, ale chcę otrzymywać ostrzeżenia - wybór tej opcji spowoduje przejście do strony i kolejne ostrzeżenia w wypadku podobnych stron.

Tak, ale nie chcę otrzymywać ostrzeżeń - wybór tej opcji spowoduje zapamiętanie Twojej zgody dla innych stron i nie będziesz otrzymywać tego ostrzeżenia.

Archiwum 09 listopada 2003


lis 09 2003 Bal
Komentarze: 10
Wracamy z balu, Ty w tej swojej eleganckiej, czarnej sukni. Ja w garniturze. Wysiadamy z samochodu, biegniemy szybko do domu. Myślimy o tym samym. Już w samochodzie ściągnęłaś szpilki i biegniesz po zwilżonej poranną rosą trawie, słońce zaczyna powoli wschodzić. My mimo to chcemy jednego. Wpadamy do naszego domu, całujemy się starając się dojść do sypialni nie przerywając pocałunku. Pośpiesznie się rozbieramy i lądujemy nadzy na łóżku. Przykrywwamy się pościelą. Siadam na Tobie, Ty odchylasz głowę. Ja paluszkiem przejeżdżam od Twoich mokrych usta, zostawiając ślad, między Twoimi piersiami, mój paluszek wpada do Twojego pępuszka, szybko przechodzi niżej. Jesteś już wilgotna, a ja krążę paluszkiem wokół Twojej szparki. Podnosisz się na łokciach i patrzysz z zaciekawieniem na mój paluszek. Krąże nim dalej wokół Twojej szparki a drugą ręką muskam wewnętrzną stroę Twoich ud. Ustami całuję Twoje piersi, Ty znów się kładziesz i zamykasz oczy, jakbyś chciała powiedzieć: "jestem cała Twoja". Kładę moje ręce na Twoich biodrach, moje usta całują Twoją szyję. Szybko i zdecydowanie w Ciebie wchodzę. Pisknęłaś. Wyciągam języczek i przesuwam go wzdłuż Twojej szyi na Twoje ramiona, delikatnie je całuję, poruszam biodrami coraz szybciej. RObisz się wilgotna, mój ruch jest bardzo szybki, przytrzymuję Twoje ciało, jakbym się bał, że ucieknie. Kładę ręce na Twoich posladkach i delikatnie je masuję. Całuję Twoją szyję, Ty odchylasz głowę. Poruszam bardzo szybko biodrami. Szyczytujemy. MOja sperma wypełnia Twoją mokrą szparkę. Nasze soki się mieszają. Szybko przesuwam moje usta z Twojej szyi na Twoją muszelkę i zlizuję nasze połączone soki. Robię to bardzo szybko, Ty mrużysz oczy, czekając na następne spełnienie. Mój jezyczek wchodzi do Twojej szparki, zlizuję wszystkie kropelki, które są w środku, poruszając przy tym języczkiem tak szybko, że Twój oddech zaczyna przyspieszać. Moje ręce pieszczą chaotycznie Twoje ciało. Odchylasz głowę - szczytujesz... Oblizuję Twoją muszelkę, przechodzę ustami na Twój brzuszek i delikatnie go całuję i pieszczę języczkiem. Całuję Ciebie i delikatnie dotykam Twoich policzków, noska, oczy. Zasypiasz wtulona we mnie...
strange : :